نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:837


نسخه چاپی
بازگشت آرامش به "آق قلا"/ رضایت مردم و مسئولان از امنیت مناطق سیل زده
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان گفت: حضور فعال پلیس در مناطق سیل زده، رضایت مردم و مسئولان را به دنبال داشته است.

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از تلاش جهادی و اقدامات شبانه روزی پلیس، مردم و سایر دستگاه های امدادی در ممانعت از افزایش ورود روان آب ها به شهرستان های "آق قلا و گمیشان"، بخش های شکافته شده سیل بند "یلمه خندان" به طور کامل ترمیم و بازسازی شد.

رئیس پلیس گلستان با اشاره به حرکت آب به سمت شهرستان "گمیشان"، تصریح کرد: برخی از روستاهای مجاور "گرگانرود" در معرض خطر آب گرفتگی هستند که اقدامات امدادی مناسب برای ساکنان آن مناطق در نظر گرفته شده است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: کانال های آبی که به منظور هدایت آب از "گمیشان" به سمت دریا احداث شده اند توسط تیم های امدادی تعریض شده و اصلاحات فنی در این راستا انجام شده است تا شاهد آسیب خاصی در این مناطق نباشیم.

سردار جاویدان در ادامه گفت: پلیس استان نیز همچون روزهای گذشته علاوه بر تامین امنیت کامل مناطق سیل زده، خدمات متنوعی از جمله ترمیم سیل بندهای آسیب دیده، توزیع بسته های غذایی، خدمات پزشکی و درمانی و مشاوره ای به مردم ارائه می دهد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به نقش مهم امنیت در تسریع خدمت رسانی در شرایط خاص مانند سیلاب، خاطرنشان کرد: حضور فعال و شبانه روزی پلیس در این مناطق و تامین امنیت شهروندان، رضایتمندی عمومی از نیروی انتظامی را به دنبال داشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون