نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      11:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:450


نسخه چاپی
کلاهبرداری از 400 نفر در سنندج
گروه استان ها- کردستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با روش های مختلف اقدام به 6میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود ، خبر داد.

سردار " علی آزادی" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس ، با اعلام اين خبر گفت : در پي ارجاع يک فقره پرونده قضائي به پلیس آگاهی شهرستان "سنندج" با موضوع کلاهبرداری از شهروندان ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وي افزود: در تحقیقات صورت گرفته از مال باختگان مشخص شد متهم با ترفند وعده فروش اجناسی از قبیل برنج ، روغن ، لوازم آرایشی وبهداشتی زیر قیمت بازار اقدام به کلاهبرداری از400 شهروند سنندجی کرده است .

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد : ماموران با تحقیقات از مال باختگان و انجام اقدامات اطلاعاتي و پلیسی ، متهم را در یکی از محلات شهرستان سنندج شناسايي و طی یک عملیات غافلگیر کننده دستگير کردند .

سردار آزادی اظهار داشت : متهم در تحقیقات صورت گرفته به کلاهبرداري از بیش از400 شهروند به مبلغ 6 میلیارد ریال اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کردستان  در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی، به شهروندان به خصوص بازاریان و کسبه توصيه کرد: مراقب افرادي كه وعده فروش اجناس زیر قیمت بازار را مي دهند باشند و در صورت مواجهه با چنین افرادی مراتب را در اولین فرصت به پلیس گزارش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون