نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:932


نسخه چاپی
نیروی انتظامی بهترین نیرو برای حفظ نظم و امنیت در جامعه است
گروه استان ها – زنجان - استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه بهترین نیروها در نیروی انتظامی هستند خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی بهترین نیرو برای حفظ نظم و امنیت در جامعه است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "ماندگاری" در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان خاطر نشان کرد: برای موفقیت در دنیا و آخرت سه موضوع را باید مد نظر قرار داد.

 وی افزود : یکی از این موضوعات این است که هرچه فهم دینی انسان بیشتر باشد سهم  دنیا و آخرت او بیشتر و خسارت مادی و معنوی انسان کمتر خواهد بود.  

استاد حوزه و دانشگاه با اعلام اینکه خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید : خداوند به اندازه سر سوزنی به کسی ظلم نمی کند اظهار داشت : اعمال انسان است که سرنوشت او را در  دنیا و آخرت رقم می زند .

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری خاطر نشان کرد: موضوع دومی که انسان باید توجه کند این است که هرچه قانون را بیشتر رعایت شود، محرومیت کمتر خواهد بود.

 وی با اعلام اینکه باید قوانین الهی را رعایت کنیم تا محروم نشویم تصریح کرد: هرچه تقوا داشته باشیم  محرومیت ما کمتر خواهد بود.

این استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با اعلام اینکه هرجه نتایج ارزشمند تر باشد استقامت انسان در برابر سختی ها و مشکلات بیشتر خواهد بود .

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان اظهار داشت : ماه مبارک رمضان ویژه ترین ماه سال است .

استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه بهترین نیروها در نیروی انتظامی هستند خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی بهترین نیرو برای حفظ نظم و امنیت در جامعه است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون