نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      13:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1004


نسخه چاپی
پلیس فتا ضابطی کاملا تخصصی و عملیاتی است
گروه استان ها-هرمزگان-نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از پلیس فتا استان، گفت: پلیس فتا ضابطی کاملا تخصصی و عملیاتی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "حسین هاشمی تختی" نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از پلیس فتا استان بازدید و در جریان اقدامات و فعالیت های این پلیس قرار گرفت.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید، پلیس فتا را ضابط کاملا تخصصی و عملیاتی دانست و افزود: هدف از تشکیل پلیس فتا تامین امنیت فضای مجازی است و صیانت از هویت دینی، ملی و ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ حریم خصوصی و زیر ساخت های کشور در مقابل حملات الکترونیکی دشمنان از وظایف مهم پلیس فتا است و روند کار در این پلیس باید به گونه ای باشد که نتیجه آن ایجاد اعتماد عمومی در جامعه باشد.

وی ادامه داد: فضای مجازی عرصه جدیدی برای حیات بشری است که قابلیت پذیرش و انجام بخش عمده ای از نیازها، فعالیت ها و شئونات زندگی بشر و اجتماعات انسانی و حکومت ها را دارد.

نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در این میان امنیت یکی از دغدغه های اصلی است، امروزه با گسترش اینترنت و فضاهای شبکه ای درکشورمان لزوم امنیت برای فعالیت در این فضاهای مجازی بیش از پیش احساس می شود.

این مسئول استانی اظهار داشت: ترس و بیم از تخریب مبانی اخلاقی و اجتماعی و نداشتن امنیت روانی و فرهنگی ناشی از هجوم اطلاعات آلوده و مخرب از طریق اینترنت و فضاهای مجازی واکنشی منطقی است، زیرا هر جامعه ای چارچوب های اطلاعاتی خاص خود را دارد .

وی یکی از وظایف سنگین پلیس فتا را کاهش مخاطرات برای فعالیت های علمی و اقتصادی دانست و افزود: بخش اعظم فعالیت ها امروزه در فضای مجازی صورت می گیرد بنابراین برنامه ریزی در پلیس فتا بایستی به سمتی برود که با توجه به توسعه روز افزون دستگاه ها و زیر ساخت های فناوری اطلاعات و افزایش کاربران اینترنت، متناسب با تکنولوژی به روز باشد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان از تلاش شبانه روزی پلیس فتا برای برقراری امنیت در فضای مجازی تقدیر و تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون