نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1003


نسخه چاپی
سردار رحیمی:
تعامل میان سپاه و نیروی انتظامی منجر به افزایش احساس امنیت در جامعه می شود
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اهمیت همدلی و هم افزایی میان سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، گفت: به برکت تعامل و همکاری میان این سه نیرو، شاهد افزایش احساس امنیت در شهر تهران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، "سردار حسین رحیمی" در سومین همایش اخوت سپاه حضرت محمد رسول الله و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که جمعی از فرماندهان، مسئولان و مدیران این سپاه و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و مسئولان بسیج نیز حضور داشتند، در خصوص تعامل میان این نیرو ها در راستای ارتقاء امنیت شهر تهران و ارائه خدمات بهتر به شهروندان سخنانی بیان شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دشمن با تمام توان و به کارگیری توطئه های مختلف سعی دارد امنیت جامعه را هدف قرار دهد، گفت: با هم افزایی، همکاری و هم پوشانی می توان توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن عفت، اقتصاد و مسائل اجتماعی ما را نشانه گرفته است، افزود: وحدت و انسجام میان مردم، مسئؤلان و برقرار کنندگان نظم و امنیت می تواند دشمن را ناکام می گذارد.

سردار رحیمی به اهمیت برنامه ریزی و به کار گیری تمامی امکانات در راستای برقرار کردن نظم و امنیت، اشاره کرد و بیان داشت: ما میراث دار شهدا هستیم و باید تلاش کنیم تا با برقراری نظم و امنیت در جامعه مشکلات و آسیب های اجتماعی را برطرف کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه وظیفه ما سخت تر، جدی تر و مهم تر از همیشه است، گفت: نظم و و انضباط در پایتخت بسیار مهم است و دشمن از وجود این امنیت که با مردانگی نیروهای مسلح ایجاد شده ناراحت است.

سردار رحيمي بیان داشت: ما یک هدف مشترک داریم که آن بدیهی ترین و اولین مولفه یعنی امنیت است پس باید با هم افزایی و همکاری بیشتر این امنیت را ارتقاء دهیم

وی با تاکید بر اینکه اخوت میان سپاه و نیروی انتظامی باید در رده های عملیاتی نیز بیشتر شود، اظهار داشت، معضلات و آسیب ها باید در حوزه‌ها و سطوح پایین تر جامعه شناسایی شود و با توجه به توان و امکانات به آنها رسیدگی کنیم.

رئیس پلیس پایتخت در پایان اظهار داشت: باید برای ارتقا امنیت و افزایش احساس امنیت از تمام ظرفیت نهادها و سازمان‌ها استفاده کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون