نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/14      13:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:292


نسخه چاپی
برخورد مرگبار زانتیا با 2 دستگاه پراید در محور زاهدان-زابل
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-برخورد سواری زانتیا با 2 دستگاه سواری پراید در محور زاهدان-زابل یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
 

سرهنگ "کشواد بهروزی" رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر 55 محور زابل-- زاهدان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از پلیس راه به همراه عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه سواری زانتیا  با 2 دستگاه سواری پراید که در جهت مخالف در حرکت بودند، برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه 4 سرنشین خودروهای پراید مجروح که متاسفانه یکی از آنها که نوجوانی 12 ساله بود  قبل از رسیدن به مراکز درمانی به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

سرهنگ بهروزی عنوان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را انحراف به چپ زانتیا اعلام کرده است.

وی با توجه به دو طرفه بودن محورهای جنوب استان سیستان و بلوچستان از رانندگاني که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست در مسير مجاز خود حركت كنند و از تجاوز به چپ بپرهيزند تا سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون