نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/14      13:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278


نسخه چاپی
کشف بیش از 56 کیلو حشیش در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان
گروه استان ها– کهگیلویه و بویراحمد– فرمانده انتظامی استان گفت: 56 کیلو و 900گرم حشیش در عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و اصفهان کشف شد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل بر رفتار‌های مجرمانه سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد یکی از استان های مرکزی کشور مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود:  ماموران با هماهنگی قضائی و تعامل پلیس استان اصفهان  حین کنترل خودروهای عبوری  در محور ورودی استان خودرو 206 مظنون  به حمل مواد را شناسایی و متوقف کردند.

انصاری با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو  56 کیلو و 900 گرم حشیش کشف شد تصریح کرد: در این رابطه راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از اقدام ، همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس استان اصفهان با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110اعلام کنند*.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون