نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/14      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:607


نسخه چاپی
واژگون شدن تریلی حامل سوخت قاچاق در محور خضری- قاین/ اقدام به موقع پلیس مانع از بروز حادثه شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به واژگون شدن تریلی حامل سوخت قاچاق در محور "خضری- قاین"، گفت: اقدام به موقع پلیس مانع از بروز هرگونه حوادث ناگوار شد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمود زال بیکی" گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره واژگونی خودرو تریلی حامل نفت در محور "خضری- قاین" بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان قاین به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت : در این حادثه، یک دستگاه تریلی که از استان های شمالی کشور به مقصد "زاهدان" در حرکت بود از جاده منحرف و واژگون شد که بلافاصله برای جلوگیری از بروز هرگونه حوادث ناگوار مراتب به یگان های امدادی آتش نشانی، اورژانس و شرکت نفت برای امدادرسانی اعلام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، خودرو تریلی حاوی محموله 32 هزار لیتر نفت قاچاق و فاقد مجوز قانونی می باشد که برابر نظر کارشناسان ارزش ريالي سوخت مکشوفه بالغ بر 2 میلیارد ريال برآورد شده است.

سرهنگ زال بیگی، با بیان اینکه خودرو حامل سوخت قاچاق توقیف شده است؛ افزود: در این راستا يک نفر دستگير و با تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "قاین" با تاکيد بر عزم پليس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده هاي نفتي، خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اصلی ترین ماموریت های پلیس در این برهه خاص اقتصادی است و نظارت مستمر بر جایگاه های عرضه سوخت، می تواند تا حدود زیادی از قاچاق فرآوردهای نفتی جلوگیری کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون