نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/15      9:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
دستبند پليس بر دستان سارق منزل

گروه استان ها- گلستان- جانشين فرمانده انتظامي استان از شناسایی و دستگيري سارق منزل و کشف 25 فقره سرقت در شهرستان گنبد كاووس خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "مسعود فروزان" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در گنبد كاووس و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور كار ماموران اداره آگاهي قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به سرنخ هایی در این خصوص رسیده و سرانجام موفق شدند، متهم سابقه داری را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به 25 فقره سرقت از منازل اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ فروزان خاطر نشان كرد: در اين رابطه یک مالخر نيز دستگير كه در بازرسي از مخفيگاه آن تعداد زيادي لوازم سرقتي كشف و پس از شناسايي به مال باختگان تحويل داده شد.

جانشين فرمانده انتظامي استان گلستان در پايان از شهروندان خواست: با رعايت اصول پيشگيري از سرقت و توجه به هشدارهاي پليس، دست سارقان را از اموال شان كوتاه كنند و ضمن توجه به اقدامات پيشگيرانه، هر گونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون