نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/15      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:264


نسخه چاپی
مأموران پلیس گذرنامه جان راننده کامیون را نجات دادند
گروه استان ها- خراسان جنوبی- مأموران پلیس گذرنامه استان جان راننده کامیونی را که هنگام تردد در بازارچه مرزی"ماهیرود" از حال رفته بود نجات دادند و به وی امدادرسانی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سید حسن حسینی" رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان بیان داشت: مأموران پلیس گذرنامه بازارچه مرزی"ماهیرود" هنگام کنترل خودروهای عبوری و مراجعه کنندگان فردی را مشاهده کردند که حال وی مساعد نیست و از حال رفته است.

وی بیان داشت: مأموران بلافاصله به نامبرده امداد رسانی کردند و طی تماس با مرکز فوریت های اورژانسی 115 نامبرده را به مراکز درمانی منتقل و مراحل درمان وی را پیگیری کردند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: راننده کامیون پس از بهبودی طی تماس با مرکز نظارت همگانی 197 پلیس از اقدام مأموران پلیس گذرنامه قدردانی کرد و گفت که اگر مأموران پلیس دقایقی دیرتر به من امدادرسانی کرده بودند جان خود را از دست داده بودم و حیات دوباره خود را مدیون این افراد هستم.

سرهنگ حسینی تأکید کرد: پلیس به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات رسانی می کند و سامانه تلفنی و پیامکی مرکز فوریت های پلیسی 110 و 197 به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات انتظامی و مشاوره ای به شهروندان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون