نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/15      16:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:103


نسخه چاپی
برخورد خوب پليس ، ارتقاء منزلت ناجا را در پي دارد/ نيروي انتظامي اهل دعا و راز و نياز در سحرگاه است
گروه استان ها – لرستان – رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با بيان اينكه با خدمت بي منت، بايد نقش پليس را بيش از پيش در ذهن مردم مطلوب جلوه دهيم، گفت: برخورد مطلوب پليس با مردم، ارتقاء منزلت ناجا را در پي دارد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمین "سيدعليرضا ادياني" در حسينيه ثارالله ستاد فرماندهی انتظامي استان لرستان با تبريك حلول ماه مبارك رمضان و تبريك رضايتمندي مقام عظماي ولايت (مدظله العالي) از عملكرد درخشان نيروي انتظامي در جريان سيل اخير، گفت: نيروي انتظامي علاوه بر تامین  امنيت و نیز كمك رساني به سيل زدگان بسيار خوب درخشيد و اين تاييدي است كه مردم استان ارادت خاصی به ائمه اطهار (ع) دارند.

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با عملكرد صحيح و حركت انقلابي، برگ زرين ديگري در كارنامه خود رقم زده است، گفت: اين مهم، ذخيره ارزشمندي است كه مي تواند نيروي انتظامي را به تراز انقلاب اسلامي برساند.

به گفته رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا، اين درخشش و افتخار با تلاش و خرد مجاهدان في سبيل الله به دست آمده است و نبايد خدشه دار شود .

حجت الاسلام و المسلمین ادياني با اشاره به اينكه نيروي انتظامي متعلق به همه كاركنان خدوم است كه در همه بخش ها مشغول فعاليت و خدمت هستند، بيان داشت: با خدمت بي منت بايد نقش پليس را بيش از پيش در ديد و ذهن مردم مطلوب جلوه دهيم .

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با تاكيد بر اينكه با رفتار حكيمانه و خوب پليس در جامعه، به نقطه مطلوب خواهيم رسيد، تصريح كرد:  بايد خود را هميشه در مقابل خدا بدهكار بدانيم .

وي، برخورد درست با مردم را يكي از عوامل ارتقاء منزلت ناجا برشمرد و افزود : حركات زيباي پليس در جامعه ارتقاء منزلت ناجا را در پي دارد.

حجت الاسلام والمسلمین ادياني، نيروي انتظامي را ضرورت زندگي اجتماعي دانست و گفت: به تعبير مقام عظماي ولايت (مدظله العالي) نيروي انتظامي، نيروي مسلح  اجتماعي  است .

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با تبریک فرا رسیدن ماه ضيافت رحمان، ماه مبارک رمضان را ماه موضع گیری در برابر آرزوهای نفسانی خواند و گفت: روزه براي قوي كردن اراده است .

وي با بيان اينكه یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت و موفقیت در زندگی، اراده قوی و تصمیم جدی برای طی کمال است، گفت: ماه مبارک رمضان، ماه تهذیب و تقویت اراده است و از اين فرصت استثنايي برای تقويت باورهاي ديني و فضايل اخلاقي و كسب تقواي الهي استفاده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ادياني با بيان اينكه  نيروي انتظامي تراز اسلام و اهل دعا، تضرع، خضوع و اهل راز و نياز با خدا در سحرگاه است، گفت:  عزت نفس و بزگواري روح در منطق امير مومنان حضرت علي (ع) پرورش نفس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون