نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/16      8:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی
افزایش تعداد کشته شدگان سانحه هوایی در فرودگاه شرمتوا در مسکو
گروه بین الملل- از 78 سرنشین هواپیمای مسافربری مسکو - مورمنسک، تنها 37 نفر زنده هستند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "اسپوتنیک"؛ کمیته تحقیقات در سازمان حوادث غیرمترقبه روسیه اعلام نمود که تا کنون 37 نفر از 78 نفر که در هواپیما سوخوی سوپرجت 100 متعلق به شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه، زنده هستند. از سرنوشت 41 نفر خبری نیست. 

نماینده رسمی کمیته تحقیقات در سازمان حوادث غیرمترقبه روسیه خانم سوتلانا پترنکو در این خصوص گفت: "78 نفر در پرواز هواپیمای پروازی مسکو-مورمنسک حضور داشتند، تعداد مسافران و  اعضای خدمه، 78 نفر بودند. طبق اطلاعات به روز شده تا کنون 37 نفر از این حادثه جان سالم به در بردند."

محققان در حال بازجویی از قربانیان، شاهدان عینی، کارکنان فرودگاه و شرکت هواپیمایی و دیگر افراد مسئول در پرواز این هواپیما هستند.

هواپیمای پرواز مسکو - مورمنسک حدود ساعت 18:00 به وقت مسکو از فرودگاه شرمتوا بلند شد. سپس چندین بار در منطقه حومه مسکو دور زد و به طور ناگهانی به سمت پایین حرکت کند. در حدود 18:40، این هواپیما در فرودگاه شرمتوا فرود آمد. هواپیمای مسافربری مسکو - مورمنسک به دلیل نقص فنی اعلام شده پس از پرواز، به فرودگاه شرمتوا بازگشت و در باند آتش گرفت. اطفای حریق در ساعت 18:48 اغاز شد. این آتش سوزی، به طور کامل دم هواپیما را از بین برد. بر اساس گزارش های موثق تا کنون در این حادثه از سرنوشت 41 نفر خبری نیست. برخی منابع، وقوع طوفان و رعد و برق را علت این حادثه دانسته اند. 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون