نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/16      9:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
شهدا ارزش هاي معنوي انقلاب‌ هستند/ پيشرفت هاي فرهنگي، اجتماعي و سياسي كشور مديون خون شهدا
گروه استان ها – لرستان- رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا پيشرفت و ترقي كشور را مديون خون شهدا دانست و گفت: شهدا و خانواده شهدا ارزش هاي معنوي انقلاب‌ هستند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام والمسلمين "سيدعليرضا ادياني " در ديدار با خانواده شهيد سرگرد "جابر بيرانوند" در خرم آباد ضمن گرامي داشت ياد و خاطره شهدا اظهار داشت: ديدار با خانواده شهدا يک توفيق الهي است چرا که عظمت و اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران مرهون خون پاک شهدا است.

وي تصريح کرد: همانگونه که شهيدان در حفظ و حراست از وطن و خاك خود جانفشاني کردند، ما نيز بايد در پيروي از اهداف و آرمان هاي آنان، تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و حمايت از خانواده هاي گرانقدر شهيدان کوشا باشيم.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا ادامه داد: شهدا با خون خود معنويت و دفاع از اسلام و درس از خود گذشتگي را به ما ياد دادند.

وي بر ادامه راه شهيدان و پيروي از آرمان‌هاي والاي آنان تأکيد كرد و افزود: درخت انقلاب با خون شهيدان آبياري شده و همه ما وظيفه داريم از امنيت ايجاد شده در كشور پاسداري كنيم.

حجت الاسلام والمسلمين ادياني، با اشاره به اينكه مردم لرستان دلداده حضرت عباس (ع) هستند و عشق عجيبي به اهل بيت (ع) دارند، گفت: ما تا قيامت مديون خون شهدا هستيم و خود را موظف مي‌دانيم به عنوان خادم اين عزيزان تا جايي كه در توان داريم به خانواده معظم شهدا خدمت كنيم چرا كه شهيد حيات معنوي دارد و نزد پروردگار روزي مي خورد .

وي با تاكيد بر اينكه شهدا و خانواده شهدا از ارزش هاي معنوي انقلاب‌ هستند، افزود: پيشرفت هاي فرهنگي، اجتماعي و سياسي كشور مديون خون شهدا است.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با بيان اينكه شهادت بالاترين پاداش و اجر در راه دفاع از ارزش هاي والاي انقلاب اسلامي دارد، تصريح كرد : در اسلام فضيلت هيچ عملي از شهادت بالاتر و بيشتر نيست.

وي در پايان شهدا را بهترين الگو براي جوانان جامعه دانست و با لوح تقدير و هدايا از خانواده اين شهيد والامقام تجليل كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون