نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/16      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:330


نسخه چاپی
كشف 394 كيلو مواد مخدر در شعله هاي آتش
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از توقيف خودروی مزدا دوكابين و كشف 394 كيلو مواد مخدر در شهرستان "ني ريز" خبر داد.

سردار "احمدعلي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: مأموران انتظامي شهرستان "ني ريز" مطلع شدند، شخصي قصد انتقال يك محموله مواد مخدر از "سيرجان" به "ني ريز" را دارد كه موضوع به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از ايست و بازرسي و گشت زني هاي محسوس و نامحسوس موفق شدند با شگردهاي خاص پليسي يك خودرو مزدا دوكابين را شناسايي و پس از مسافتي تعقيب و گريز آن را متوقف كنند.

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه راننده با توجه به تاريكي هوا و كوهستاني بودن منطقه با آتش زدن خودرو متواري شد، خاطر نشان كرد: ماموران موفق شدند، پس از خاموش كردن خودرو، در بازرسي دقيق از آن؛254كيلو ترياك و 140كيلو حشيش كشف كنند.

سردار "گودرزي" با بيان اينكه يك پژو 405 كه اسكورت محموله بود نیز در اين زمينه توقيف و راننده آن دستگير شد، تصريح كرد: اشرار و قاچاقچيان بدانند، نيروي انتظامي استان فارس با اشراف اطلاعاتي و رصد مداوم باندهاي توزيع کننده مواد مخدر اجازه نخواهند داد اين افراد سودجو به اهداف پليد و شوم خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون