نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/16      15:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:445


نسخه چاپی
دپوی 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در "نجف آباد"
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از کشف دپوی 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از باغ های اطراف شهرستان و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حسین باباکلانی" اظهار داشت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان "نجف آباد" حین گشت زنی در حاشیه باغ های اطراف شهرستان به یک خودروی کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: پس از توقف خودرو ماموران با بررسی های دقیق دریافتند در قسمت بار آن یک تانکر حامل سوخت جاسازی شده که قاچاقچیان دقایقی قبل اقدام به تخلیه محتویات داخل آن کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه در این عملیات 2 قاچاقچی سوخت دستگیر شدند، بیان داشت: متهمان در اعترافات خود عنوان کردند که بار سوخت را داخل مخزن تعبیه شده در یکی از باغ ها، تخلیه کردند که بلافاصله ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی از محل بازرسی به عمل آورده و در نتیجه 30 هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ بابا کلانی در پایان خاطر نشان کرد: باغ مذکور با حکم مقام قضائی پلمب و هر 2 متهم دستگیر شده نیز برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون