نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      8:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195


نسخه چاپی
کشف 476 کیلو حشیش و تریاک در خراسان جنوبی
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 476 کیلو حشیش و تریاک طی عملیات پلیسی در کویر"نایبند" خراسان جنوبی خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: شب گذشته مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل و جابه جایی مواد مخدر در حوزه کویری استان، موضوع را پیگیری کردند و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: تیم های ویژه مبارزه با مواد مخدر از شهرستان "طبس" و یگان تکاوری 102 "دیهوک" به محورهای کویری اعزام شدند و هنگام کنترل و رصد خودروهای عبوری در محورهای کویری"نایبند" طبس به یک سواری سمند مشکوک و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند.

سردار شجاع افزود: راننده خودروی سمند با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزود و متواری شد که مأموران با تیراندازی هوایی و اخطار به متهم دستور توقف خودرو را دادند.

وی بیان داشت: مأموران لاستیک های خودرو را که قصد توقف نداشت با استفاده از قانون به کارگیری سلاح و شلیک گلوله مورد هدف قرار دادند و خودرو را متوقف و بلافاصله 2 سرنشین آن را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه مأموران در بازرسی از خودرو 317 کیلو حشیش و 159 کیلو تریاک کشف کردند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

سردار شجاع خاطرنشان کرد: با توجه به جوان بودن جامعه ایرانی، مصرف روز افزون و اعتیاد به مواد مخدر پیامدهای پیچیده  اجتماعی را به دنبال دارد که پلیس با قاطعیت در برابر سوداگران مرگ ایستادگی کرده و اجازه جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و قاچاقچیان مواد مخدر نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون