نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      8:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
کشف 3 هزار و 500 تن شکر از 2 انبار در مشهد
گروه استان ها- خراسان رضوی – فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف 3 هزار و 500 تن شکر و 500 قوطی روغن خوراکی احتکار شده در مشهد خبر داد.
 

سردار "محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر، گفت: كاراگاهان پليس آگاهي استان خراسان رضوی با انجام تحقیقات گسترده میدانی به اطلاعاتی در خصوص دپو مقادیر زیادی کالای احتکار شده در 2 انبار بزرگ در شهر مشهد دست یافتند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با شناسایی این انبارها با کنترل نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع، پس از هماهنگی قضائی به همراه تیمی از اداره تعزیرات حکومتی در بازرسی از آنها 3 هزار و 500 تن شکر و 500 قوطی روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

سردار تقوی با اشاره به دستگیری 2 سودجو در این زمینه و معرفی این افراد به مراجع قضائی، تصریح کرد: ارزش کالاهای مکشوفه برابر نظر کارشناسان 280 میلیارد و 850 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرمجاز و احتکار کالا توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون