نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      12:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314


نسخه چاپی
كشف 300 كيلو ترياك در یک عمليات مشترك پليسی
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان گفت: در عمليات مشترك پليس مبارزه با مواد مخدر استان "فارس" و "هرمزگان"، يك سواري پژو 405 توقيف و 300 كيلو ترياك كشف شد.

سردار "احمدعلي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، برخورد قاطع با قاچاقچيان را يكي از اولويت هاي اصلي پليس فارس دانست و بيان كرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "زرين دشت" پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتي و تخصصي، از انتقال یک محموله سنگین ترياك در محورهاي مواصلاتي استان "هرمزگان" مطلع و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران با اخذ نيابت قضائي به استان هرمزگان اعزام و با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "حاجي آباد"، موفق شدند يك سواري پژو 405 حامل مواد مخدر را شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را توقيف كنند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در بازرسي از آن خودرو، 300 كيلوترياك كشف شد، بيان كرد: در اين خصوص 2 قاچاقچي حرفه اي دستگير و تحويل مراجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامي استان تصريح كرد: نیروی انتظامی همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با مواد مخدر که یک ابر آسیب است مقابله کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون