نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
حمایت و پشتیبانی دستگاه قضا از اقدامات ناجا در برخورد با مفسدان اقتصادی/پلیس پایتخت، پلیسی علمی و تخصصی است
گروه استان ها – تهران بزرگ – دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: نیروی انتظامی توانایی برخورد با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان امنیت را دارد و ما به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس خواهیم داشت.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "علی القاصی مهر"، دادستان عمومی و انقلاب تهران در دیدار با سردار "رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن تقدیر از عملکرد مناسب پلیس پایتخت در برقراری نظم و امنیت در شهر تهران، گفت: مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه قضائی مجموعه ای مشترک است و از ماموریت های یکسانی برخوردارند.

این مقام قضائی، با بیان اینکه در حقیقت تهران اهمیت کشوری دارد، گفت: تمام معادلات امنیتی، سیاسی و اجتماعی در این شهر  رقم می خورد که این مسئله تلاش و همت بسیار بالایی را طلب می کند.

وی ادامه داد: روحیه ما باید روحیه پاسخگو در قبال مطالبات مردمی باشد و اعتماد ایجاد شده از سوی نظام، این اهمیت را افزایش می دهد.

دادستان تهران، با اشاره به این که نگاه به مسائل امنیتی، نگاه ویژه ای است و امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس و قوه قضائیه است، بیان داشت:  باید به سمتی برویم که جدیت و حساسیت مجموعه هایمان افزایش یابد.

وی تصریح کرد: مجموعه قضائی و نیروی انتظامی توانایی بالایی در راستای ساماندهی امنیت در کنار یکدیگر خواهند داشت.

القاصی مهر، پلیس تهران بزرگ را پلیسی علمی و تخصصی برشمرد و گفت: نیروی انتظامی توانایی برخورد با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان امنیت را داشته و ما به عنوان دستگاه قضاوت، پشتیبانی و حمایت کافی و لازم را از پلیس خواهیم داشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون