نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
پلیس، بازوی اجرایی قوه قضائیه است
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت از پلیس به عنوان بازوی اجرایی قوه قضائیه نام برد و گفت: پلیس پایتخت با انگیزه، پرتوان و با برنامه ریزی در کنار قوه قضائیه است و تلاش می کند بهترین امنیت را برای شهروندان به ارمغان آورد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی"، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار با دکتر "خداییان"، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و "القاصی مهر " دادستان عمومی و انقلاب تهران، انتصاب شایسته آنها را تبریک گفته و پیرامون مسائل فی مابین به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.

رئیس پلیس پایتخت، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: پلیس همواره آمادگی دارد در خصوص برقراری نظم و امنیت با تک تک ارگان های جامعه و سازمان ها همکاری داشته باشد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: هدف غایی و نهایی پلیس، تامین امنیت و رضایت شهروندان است خصوصا پلیس پایتخت که تلاش می کند در تهران که پیشانی کشور است، نظم و امنیت مثال زدنی را برقرار کند.

وی با بیان اینکه پلیس پایتخت در حوزه کشف جرم، رتبه اول را در کشور کسب کرده است، افزود: به لطف خدا، در کارنامه دوساله فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، هیچ گونه مورد چشمگیر امنیتی رخ نداده است.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: اقدامات زیادی از سوی پلیس پایتخت در راستای برقراری و تثبیت امنیت و آرامش شهروندان انجام گرفته که می توان به رسیدگی پرونده های بزرگ اقتصادی، برخورد با سارقان و همچنین پاکسازی محلات شهر تهران از لوث وجود معتادان اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن بعد از خروج از برجام برای ایجاد ناامنی در تهران برنامه ریزی کرده بود، گفت: علیرغم توطئه های دشمنان، همواره ما پیروز  بوده ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، پلیس را بازوی اجرایی قوه قضائیه برشمرد و گفت: پلیس پایتخت با انگیزه، پرتوان و با برنامه ریزی در کنار قوه قضائیه است و تلاش می کند بهترین امنیت را برای شهروندان به ارمغان آورد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون