نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      13:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:399


نسخه چاپی
پلیس همواره در کنار مردم و برای برقراری امنیت اجتماعی نقش آفرینی می کند
گروه استان ها – خراسان رضوی – نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن ضمن تقدیر از مجموعه نیروی انتظامی، گفت: پلیس، همواره در کنار مردم و برای برقراری امنیت اجتماعی نقش آفرینی می کند.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، مهندس" علی سبحانی فر " در اولین جلسه شورای اداری شهرستان داورزن در سال جدید، ضمن تقدیر از مجموعه نیروی انتظامی، گفت: امنیت زمینه پیشرفت معنوی و مادی در تمامی عرصه هاست و اگر امنیت نباشد هیچ کاری به شکل مطلوبی صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، داورزن، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیروی انتظامی مهمترین و اصلی ترین نهاد حافظ نظم و امنیت پایدار در جامعه است که تمام تلاش خود را در این زمینه به کار بسته است.

مهندس سبحانی فر با تقدیر از تلاش مجموعه انتظامی شهرستان در برقراری امنیت شهروندان و مسافران نوروزی، اظهار داشت: امنیت و آسایش مردم یکی از خدمات بارز نیروی انتظامی بوده و این خدمات و تلاش ها شایسته تقدیر است.

وی افزود: اين امنيت به واسطه رهبري هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا، تلاش ها و ايثار تمامي دستگاه هاي متولي امنيت و در کنار آنها نيروي انتظامي که از جداره مرز تا مرکز شهرها، امروز در برقراري امنيت تلاش مي کند به دست آمده است.

این مقام مسئول گفت: پلیس امروز با گذشت زمان در عملکرد و اقدامات متفاوت شده این نیرو در این برهه از زمان بیشتر در بحث پیشگیری از آسیب ها با محوریت مردم فعالیت می کند و پویایی و نشاط ثمره حضور نیرو های انتظامی در سطح جامعه است.

وی افزود: پلیس، امروزه علاوه بر وظیفه اصلی که همان برخورد و کنترل ناهنجاری‌هاست توانسته به خوبی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کند و با راه اندازی مراکز مشاوره ای، اطلاع رسانی، آموزش همگانی و... گام های مثبت و ارزنده ای در راستای احساس امنیت و آرامش روانی جامعه بردارد.

نماینده مردم شهرستان های سبزوار، داورزن، جوین، جغتای و خوشاب خاطرنشان کرد: اگر امروز شهروندان ما در جامعه احساس امنیت و آرامش می‌کنند به پاس تلاش شبانه روزی کارکنان ناجا در مرز و در داخل کشور می باشد.

مهندس سبحانی فر در پایان سخنان خود با تأكيد بر اينكه نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزي خود به دنبال تأمين آرامش فردي و اجتماعي بوده و اجازه كوچكترين رخنه در احساس امنيت مردم را نمي دهد، گفت: توسعه آرامش و امنيت اجتماعي مستلزم همدلي، همزباني و همگامي مردم با این نیرو بوده و همگان بر اين نقطه مهم كه بدون امنيت هيچ توسعه و پيشرفتي حاصل نخواهد شد تأكيد دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون