نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/17      14:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:446


نسخه چاپی
لزوم همکاری همه دستگاه ها با پلیس در برقراری امنیت
گروه استان ها- گلستان- نماینده مردم آزادشهر در مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از اقدامات ناجا ، گفت: همکاری همه دستگاه ها با پلیس در تامین امنیت امری ضروری است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "علیرضا ابراهیمی" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان "آزادشهر"، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: امروز پلیس خدمتگزار با رویکرد اجتماعی، نقش بسیار مهمی در پیشگیری از آسیب ها و معضلات جامعه دارد.

وی پیشگیری و آموزش را دو اصل اساسی در کاهش جرایم دانست و افزود: ناجا در سال های اخیر اقدامات ارزشمندی در این حوزه انجام داده است که نتیجه آن را می توان در سطح جامعه مشاهده کرد.

ابراهیمی با تاکید بر اهمیت کار در حوزه های فرهنگی و اجتماعی خاطرنشان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حوزه فرهنگ و اخلاق اهمیت ویژه ای داشته و همه سازمان ها باید برنامه های هدفمندی در این خصوص داشته باشند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پلیس با رفتار حرفه ای و اخلاق مداری و همچنین حضور فعال در سطح جامعه برای تامین امنیت و آرامش شهروندان مجاهدانه تلاش می کند که رضایت مردم، مسئولان و نمایندگان را به دنبال داشته است.

ابراهیمی در پایان با اشاره به لزوم همکاری همه دستگاه های متولی با پلیس در برقراری امنیت، گفت: تامین امنیت تنها وظیفه یک سازمان نیست و می طلبد همه دستگاه ها در این راه با نیروی انتظامی تعامل و همکاری لازم را داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون