نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/18      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:483


نسخه چاپی
كشف 102 كيلو حشیش در خراسان رضوي
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و كشف محموله 102 كيلویی حشيش در محورهاي مواصلاتي شهرستان بجستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" محمد كاظم تقوي" در تشريح عمليات ضربتي پليس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوي گفت: تيم هاي مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ هايی از قاچاق محموله موادمخدر از استان هاي جنوبي كشور به استان خراسان رضوي دست یافتند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: عمليات ردزني توسط جان بركفان نيروي انتظامي استان آغاز و 3 خودروي سواري حامل موادافيوني از مبدا و به صورت نامحسوس تحت كنترل و مراقبت قرار گرفت.

سردار تقوي تصریح کرد: با ورود خودروهاي مذكور به استان خراسان رضوي و محورهاي مواصلاتي شهرستان بجستان، جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان در عملياتي مشترك با فرماندهي انتظامي شهرستان بجستان وارد عمل شده و اين خودروها  را در اقدامي غافلگيرانه متوقف كردند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي در پایان با اشاره به اين مطلب كه در بازرسي از این 3 خودرو 102 كيلوگرم حشيش كشف شده است، گفت: 3 سوداگر مرگ در اين رابطه دستگير و تحقيقات در این زمینه ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون