نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/19      11:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:67


نسخه چاپی
دستگیری 4 زورگیر با 15 فقره پرونده کیفری در حال رسیدگی
گروه استان ها – تهران بزرگ- سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری 4 زورگیر با 15 فقره پرونده باز در حال رسیدگی، خبر داد و گفت: این متهمان در پرونده اخیر به 26 فقره زورگیری و سرقت از عابر بانک اعتراف کردند.
 
 

سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در توضیح این خبر اظهار داشت: در پی چندین فقره زورگیری در محدوده میدان حسن آباد تیمی از ماموران کلانتری 109 بهارستان شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند.

سرکلانتر هفتم با اشاره به اینکه مال باختگان پس از حضور در کلانتری 109 بهارستان، اظهار می داشتند که توسط 4 سارق با تهدید سلاح سرد مجبور به برداشت وجوه نقد از عابر بانک شده اند، عنوان کرد: تحقیقات ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه در گشت زنی های هدفمند هر 4 سارق ظهر روز گذشته توسط تیم عملیات کلانتری بهارستان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان در کلانتری به 26 فقره سرقت زورگیری و اجبار مال باختگان به برداشت وجوه نقد از عابربانک با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد، متهمان 15 پرونده باز در حال رسیدگی در دادسرای ناحیه 15 دارند، افزود: هر 4 سارق برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون