نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/19      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
كشف گوشی های تلفن همراه قاچاق در نیشابور
گروه استان ها-خراسان رضوي– فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور از كشف بيش از 28 ميليارد ريال گوشي تلفن همراه قاچاق در يك عمليات ضربتي در اين شهرستان خبر داد .
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ،سرهنگ "حسين دهقانپور" گفت: با دريافت خبري مبني بر ورود محموله گوشی های تلفن همراه قاچاق با يك دستگاه اسكانياحامل قطعات خودرو  به حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور بلافاصله ماموران كلانتري 12 جمهوري به محل اعزام شدند .

وي افزود: ماموران كلانتري 12 جمهوري در ادامه رد زني هاي پليسي خود متوجه شدند راننده خودرو قصد دارد گوشي هاي موبايل را درابتداي ورودي شهرستان داخل يك دستگاه سمند بارگيري نمايند كه بلافاصله خودرو اسكانيا را در ابتداي ورودي این شهرستان با استفاده از علائم هشدار دهنده متوقف و در بازرسي از آن 618 دستگاه گوشي موبايل فاقد مدارك گمركي به ارزش تقريبي 28 ميليارد ريال كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با اشاره به توقيف 2 دستگاه خودرو و معرفی 2 متخلف به مقام قضائی تاكيد كرد: کارکنان پلیس نیشابور در راستای مبارزه با پدیده قاچاق از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و شهروندان می تواند هرگونه اخبار و گزارش  در این خصوص را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون