نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      8:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:176


نسخه چاپی
کشف یک تن و 632 کیلو مواد افیونی در شهرستان"ایرانشهر"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و 632کیلوگرم انواع مواد افیونی در ایرانشهر خبر داد.
 

سرهنگ"محمدرضا نصیری"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پی پايش دقیق اطلاعاتي باندهاي توزيع کننده مواد افیونی، ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر به سرنخ هايی از قاچاق محموله موادمخدر دست یافتند.

وی افزود: در این عملیات که تیم هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان، ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر را پشتیبانی می کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام قاچاقچیان را که با 2 دستگاه پژو 405 در محور بزمان-ایرانشهر در حرکت بودند، رد زنی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران به سمت آنها تیراندازی کردند و پس از طی مسافتی با قرار گرفتن در حلقه محاصره تکاوران پلیس زمین گیر شدند.

سرهنگ نصیری بیان کرد: در این عملیات که ساعتی به طول انجامید ضمن دستگیری 3 سوداگر مرگ و در بازرسی از خودروها یک تن و 611 کیلو تریاک، 17 کیلو و 100گرم حشیش، 3 کیلو و150گرم مرفین،  یک کیلو و 100 گرم سایر مواد مخدر و 2 قبضه کلاش به همراه مقادیری مهمات کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف یک دستگاه پژو پارس که به عنوان راه پاک کن محموله مواد مخدر را هدایت می کرد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون