نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:408


نسخه چاپی
كشف يك و نيم تن مرفين وهلاكت يك سوداگر مرگ درمثلث پليسي
گروه استان ها - خراسان رضوي - فرمانده انتظامي استان از كشف يك و نيم تن مرفين و هلاکت سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیس خراسان رضوی، سبزوار و سمنان در درگیری با قاچاقچیان مواد افیونی خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محمد كاظم تقوي"در تشريح اين خبر گفت: در پي ردزني هاي گسترده اطلاعاتي و كسب  سرنخ هاي دقيق مبني بر حمل محموله سنگين مرفين از استان هاي جنوبي كشور به مقصد استان  خراسان رضوي  و استان هاي شمالي كشور، مثلث پليسي با حضور جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي ، فرماندهي انتظامي شهرستان سبزوار و اكيپ هاي عملياتي فرماندهي انتظامي استان سمنان تشكيل شد.

وی افزود: ساعت  22:39 دقیقه روز گذشته پليس در مسير جاده روداب به سبزوار ،3 خودروي حامل محموله مواد افيوني و راه پاكن را در دامنه كمين خود به محاصره در آورد و سوداگران مرگ كه قصد مقاومت و فرار از صحنه را داشتند با پاتك مسلحانه ماموران انتظامي زمين گير شدند.

سردار تقوي اظهار داشت: در اين عمليات 3 خودروي نيسان وانت ، يك خودروي پژو پارس و يك پژو 405 كه راه پاك كن محموله مواد افيوني بود را توقيف و با دستگيري 5 قاچاقچي  يك تن و 550 كيلو گرم مرفين كشف شد.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي گفت: در این عملیات 2 تن از سوداگران مرگ که به ضرب گلوله پليس زخمي شده بودند  به يكي از مراكز درماني مشهد انتقال يافته که علی رغم تلاش پزشکان يكي از آنان  جان خود را از دست داد؛ همچنین تحقيقات در اين رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون