نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:615


نسخه چاپی
4 کشته و 4 مجروح در تصادف محور جیرفت-ساردوئیه
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی جیرفت گفت:در اثر برخورد یک خودرو پژو 405 با پژو پارس در محور جیرفت-ساردوئیه 4 نفر کشته و 4 تن دیگر مجروح شدند.

سرهنگ "رضا محمد رضایی"  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر یک فقره تصادف، در محور جیرفت-ساردوئیه قبل از دهستان دلفارد بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: کارشناسان پلیس با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک خودروی سواری پژو 405 به دلایل نامعلومی با یک خودرو پژو پارس برخورد کرده که بر اثر این حادثه متاسفانه راننده و3 نفر سرنشین خودرو پژو 405 از جمله مادر و کودک 2 ساله خانواده به علت شدت جراحات وارده فوت کرده و همچنین راننده و 2 نفر سرنشین خودرو پژو پارس به همراه یک نفر سرنشین خودرو پژو 405  مصدوم، که جهت مداوا به بیمارستان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی جیرفت با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان سبقت غیر مجاز پژو پارس تشخیص داده شده است، خطاب به رانندگان توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات رانندگی، تمکین از قانون، اتخاذ سرعت مطمئنه و همچنین خودداری از ارتکاب تخلفات حادثه ساز از جمله سبقت غیر مجاز، سلامتی خود و سرنشینان را تضمین کنند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون