نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      12:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:346


نسخه چاپی
کشف 664 کيلوگرم مواد افیونی در سواحل بندرعباس
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف 664 کيلوگرم تریاک و دستگيري 6 سوداگرمرگ در سواحل شهرستان بندرعباس خبر داد.

سرهنگ"حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: در راستاي مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، دریابانان پایگاه دریابانی بندرعباس با اشراف کامل بر مرزهاي دريايي استان، از قصد قاچاقچيان برای انتقال محموله موادمخدر توسط چند دستگاه خودروی پژو مطلع شدند که بلافاصله موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود  قرار دادند.

وي افزود: دریابانان با همکاري عوامل انتظامي شهرستان بندرعباس به منطقه شناسایی شده اعزام و پس از ساعت‌ها گشت و کمين، موفق شدند 4 خودروی سواري پژو را مشاهده و در عملیاتی ضربتی آنها را متوقف کنند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودروهاي توقيفي، 664 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک کشف و در این رابطه 6 سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

سرهنگ دهکي در خاتمه خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، خاطرنشان کرد: با توجه به حضور و اشراف مرزبانان بر مرزهای دریایی استان، از اين پس مجرمان به ويژه سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و با مجرمان برابر قانون و با قاطعيت برخورد خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون