نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:503


نسخه چاپی
دپوی نیم تن موادمخدر لو رفت
گروه استان ها ـ سمنان – فرمانده انتظامی استان از کشف 477 کیلو انواع موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبرداد.

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی اقدامات اطلاعاتي ماموران عملیات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان مشخص شد مقادیر قابل توجهی مواد در مخفیگاه اعضای یک باند در شهرستان سراوان سیستان و بلوچستان دپو شده تا به مرکز کشور منتقل شود.

سردار قاسمی به هماهنگی با مرجع قضائی و برقراری تعامل موثر و هدفمند با پلیس سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان اشاره و تصریح کرد: با هدایت لحظه به لحظه و پشتيباني اطلاعاتي از سوی عملیات ویژه استان سمنان، عملیات کشف این محموله دپوشده آغازشد.

وی ادامه داد: مخفیگاه اعضای این باند شناسایی و در عملیاتی 477 کیلو و 250 گرم انواع موادمخدر کشف شد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: ماموران در این عملیات  457 کیلو تریاک، 16 کیلوگرم حشیش و سه کیلو مرفین و بالغ بر یک کیلو سایر مواد مخدر را کشف کردند.

سردار قاسمی از اقدام به موقع ماموران در کشف این محموله قدردانی کرد و گفت: عملیات پلیس برای انهدام این باند همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با تاکید بر این که مبارزه قاطع با سوداگران مرگ تعطیلی ندارد از عموم مردم خواست هر گونه اطلاعات و گزارش های خود را در این خصوص به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون