نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      9:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132


نسخه چاپی
حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از وظایف کلان کارکنان نیروهای مسلح
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: یکی از وظایف کلان کارکنان نیروهای مسلح حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است که این مهم از اصلی ترین خواستگاه های سلسله مراتب فرماندهی است.
 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در اولین گردهمایی روسای دفاتر رده ها و معاونت های پلیس پیشگیری گفت: یکی از وظایف کلان کارکنان نیروهای مسلح حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است که این مهم یکی از اصلی ترین خواستگاه های سلسله مراتب فرماندهی است.

وی افزود: هر فردی که به منظور پاسداری از میهن و عمل به وظیفه انسانی خویش لباس نیروی انتظامی را بر تن کرده باید حفظ ارزش های انقلاب اسلامی را سرلوحه تمامی وظایف خود بداند و این رسالت خطیر فراتر از تمامی وظایف سازمانی است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: روسای دفاتر، مسئول پیگیری اموری هستند که از طریق ریاست برای آشنایی رده ها و معاونت ها با شرح ماموریت ابلاغی تبیین شده است و دبیرخانه فرماندهی می تواند مسئول ساز وکار هوشمندانه پیگیری این فرامین باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر همکاری دو جانبه بین روسای دفاتر و سایر رده های زیر مجموعه، شنیدن صدای مردم و ایجاد ارتباط بین مردم و مسئولان از طریق ارتباطات مردمی را از اهم وظایف روسای دفاتر دانست و عنوان کرد: مسئولان دفاتر می‌توانند امین کارکنان و فرماندهان و همچنین پل ارتباطی کارکنان با روسا باشند.

سردار شرفی با اشاره به اینکه روسای دفاتر، مشاوران امین فرماندهان و مدیران هستند، گفت: برنامه ریزی هدفمند برای امور دفتر، تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران و رسیدگی به امور آنان، هماهنگی در برگزاری جلسات و کمیسیون ها، پیگیری دقیق و سریع دستورالعمل ها، نظارت دقیق بر نگارش نامه ها و هزینه ها از اهم وظایف دفاتر است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون