نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      9:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچيان در انتقال256 کیلو تریاک
گروه استان ها- كرمان- فرمانده انتظامي شهرستان رابر از كشف محموله256 كيلویی تریاک در عملیات شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "حميد ناصري"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي حین كنترل خودروهاي عبوري در یکی از محورهای فرعی این شهر به يك دستگاه خودروي پژو پارس مشكوك  و به آن دستور ايست دادند.

وي افزود: راننده این خودرو بدون توجه به دستور ایست پليس اقدام به فرار کرد که با تعقیب و مراقبت پلیس با برجای گذاشتن خودرو با توجه به تاريكي هوا و پوشش گياهي منطقه از دید ماموران خارج شد.

ناصري افزود: ماموران در بازرسي از این خودرو 256كيلو ترياك كشف و يك دستگاه خودرو پژو 405 كه به عنوان اسكورت مواد بود نيز توقيف و پاک سازی منطقه جهت دستگیری قاچاقچی فراری ادامه دارد.  

فرمانده انتظامي شهرستان رابر  گفت: پلیس با انجام این گونه عملیات ها که بعضا در تاریکی شب و در نقاط صعب العبور انجام می گیرند با تمام توان در عرصه مبارزه با پدیده شوم قاچاق موادمخدر تلاش می کند و متقابلا از مردم نیز انتظار داریم نسبت به این پدیده مخرب حساس باشند و هرگونه اقدام در جهت حمل و توزيع موادمخدر را به پليس اطلاع دهند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون