نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230


نسخه چاپی
کشف 2 تن و 605کیلو مواد افیونی در "سراوان"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان– فرمانده انتظامی استان از درگیری شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ در "سراوان" و کشف 2 تن و 605کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.
 
 

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این عملیات گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مناطق مرزی شهرستان "سراوان" دست یافتند.

وی افزود: در این عملیات که تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان "سراوان" و "سیب و سوران" حضور داشتند، پس از12ساعت کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان؛ ساعت 03:00بامداد روز گذشته محموله مواد مخدر را که با 3 دستگاه تویوتا با سرعت بالا در حرکت بود را شناسایی و با علائم هشدار دهنده به راننده خودروها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامي استان سيستان وبلوچستان تصريح کرد: راننده این 3خودرو بدون توجه به دستور ایست به سمت مرز تغییر مسیر دادند که تکاوران پلیس پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با آنها درگیر شدند.

وی بیان داشت: پس از یک ساعت درگیری  سوداگران مرگ با توجه به آتش پرحجم ماموران انتظامی با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری 3 قاچاقچی در بازرسی از خودروها 2 تن و 425 کيلوگرم ترياک، 32 کیلو و 400 گرم  مرفین، 23کیلو و 400 گرم حشیش، 2 کیلو و ۲۰۰ گرم هروئین و 122کیلو و 448 گرم سایر مواد مخدر، 2 قبضه کلاش، 7 تیغه خشاب، 131 فشنگ جنگی و یک قبضه آر پی جی به همراه 7 گلوله کشف شد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون