نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:430


نسخه چاپی
میلیاردها ریال کالای قاچاق در آرادان کشف شد
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 2 میلیارد و 100 میلیون ریالی کالای قاچاق در شهرستان آرادان خبرداد.

 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: تحقق برنامه های جامع و سیاست های کلان ناجا در ارتقاء امنیت اقتصادی به طور ویژه در دستور کار قراردارد و از همین رو پلیس با هرگونه فعالیت غیرمجاز و خارج از شبکه به خصوص در زمینه قاچاق کالا برخورد می کند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان آرادان نیز در همین راستا و با تشدید طرح های پیشگیرانه و مقابله ای خود به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

سردار قاسمی به عدم ارائه مدرک و یا اسناد قانونی توسط راننده خودرو اشاره کرد و گفت: در بررسی های بعدی از این کامیون 218دستگاه لوازم صوتی تصویری، 260 قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی و 1176 شیشه نوشابه های انرژی زای قاچاق کشف شد.

این مسئول انتظامی ارزش ریالی این محموله را برابر نظر کارشناسان امر 2 میلیارد و 100 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: کالای کشف شده از پایتخت  به مقصد مشهد بارگیری شده بود.

فرمانده انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و انتقال محموله به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آرادان خبرداد و گفت: برای فرد متخلف از سوی مرجع قضائی 10 میلیارد ریال وثیقه تعیین شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون