نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      12:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:792


نسخه چاپی
برخورد تریلی با پراید در جاده" بیرجند به قاین"
گروه استان ها– خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی شهرستان قاینات گفت:بر اثر برخورد پراید با تریلی در جاده" بیرجند به قاین" 2 نفر جان باختند و 2 نفر دیگر روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ"محمود زال بیکی"  گفت:  مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قاین با دريافت خبري مبني بر تصادف فوتي در جاده"بیرجند– قاین" حوالی گردنه "خونیک"، بلافاصله به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: در بررسی مأموران مشخص شد خودروی تریلی کشنده که از سمت قاین به طرف بیرجند در حرکت بوده با سواری پراید در مسیر مقابل برخورد كرده است كه در اين حادثه سرنشین 8 ساله خودروی پراید در دم فوت و راننده و 2 سرنشین دیگر پراید جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان  قاینات با اشاره به این که  راننده پراید نیز به علت جراحات شدید در بیمارستان جان خود را از دست داد؛ افزود: كارشناس پليس راه علت حادثه را بي احتياطي و انحراف به چپ از جانب راننده پراید اعلام كرد.

سرهنگ زال بیکی تصریح کرد: تجاوز به چپ یکی از دلایل عمده این گونه حوادث جاده ای است که رانندگان مي توانند با رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي از تلفات تصادفات بكاهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون