نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      13:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:358


نسخه چاپی
کشف 169 کیلوگرم موادمخدر
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف 169 کیلوگرم "حشیش" در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد بخشنده" در توضیح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، با انجام تحقیقات در خصوص فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر، اطلاع یافتند که وی در امر قاچاق و ترانزیت موادمخدر فعالیت گسترده ای دارد که در ادامه شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با اقدامات ویژه پلیسی مأموران مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که این شخص به تازگی مقادیری موادمخدر را از سوداگران مرگ در جنوب کشور خریداری کرده و قصد انتقال آن را با یک دستگاه سواری به سمت تهران دارد، بر همین اساس، طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان چهارمحال و بختیاری، مسیر تردد این خودرو شناسایی و در نهایت طی یک عملیات ضربتی متهم این پرونده در شهرستان بروجن، دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، تصریح کرد: متهم که امیر نام دارد به همراه همدستش بازداشت و در بازرسی از خودروی وی 169 کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف و به همراه متهمان به پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم و همدستش در تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزیع مواد مخدر اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر پیرامون جرایم متهم و شناسایی همدستانش، به دادسرا منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون