نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/23      9:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212


نسخه چاپی
وضعیت امنیت در شرق کشور، مطلوب است
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده نیروی انتظامی گفت: بحمدالله وضعیت امنیت در شرق میهن اسلامی مطلوب است و در هر نقطه از جدار مرزی اگر تحرکی صورت گیرد با هوشیاری مرزداران عزیز خنثی می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در جمع خبرنگاران در فرودگاه زابل، اظهار داشت: توفیق داشتیم روز گذشته بازدیدی از منطقه سیستان و پاسگاه های مرزی و انتظامی انجام دهیم، الحمدلله همکاران از روحیه و آمادگی بسیار خوبی برخوردار هستند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: روز گذشته دیداری با سران طوایف صورت گرفت و ملاقاتی هم با همکاران عزیز انجام شد؛ امیدواریم این آمادگی ها روز به روز با همکاری، مساعدت و رشادت های این عزیزان ارتقاء یابد .

این مقام ارشد انتظامی گفت: بحمدالله وضعیت امنیت در شرق میهن اسلامی مطلوب است و در هر نقطه از جدار مرزی اگر تحرکی صورت گیرد با هوشیاری مرزداران عزیز خنثی می شود.

وی درباره قاچاق سوخت و کالا، گفت: اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته و در سال جاری گسترش خواهد یافت؛ نیروی انتظامی امنیت را برای کسانی که قصد دارند کارگاه های تولیدی در منطقه ایجاد یا گسترش دهند، ارتقاء می دهد تا آنان با خیالی آسوده و در امنیت کامل به تجارت قانونی بپردازند.

سردار اشتری در خاتمه گفت: بحمدالله بین نیروهای مسلح و مردم همدلی و وحدت وجود دارد و امیدواریم این وحدت و همدلی روز به روز گسترش یابد و منجر به ارتقاء امنیت در همه بخش ها شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون