نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/23      14:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:746


نسخه چاپی
فرار متهم از دست قانون، به قیمت جانش تمام شد
گروه استان ها- آذربایجان شرقی- فرد متهمی که برای فرار از دست قانون، خود را به داخل رودخانه پرت کرده بود، علی رغم تلاش های صورت گرفته برای نجات وی، متاسفانه جان خود را از دست داد.

سرهنگ"رضا اصلانی فر" فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: راننده یک دستگاه خودرو سرقتی و دارای پلاک مخدوش در خیابان ساحلی "صوفی چای" به محض مشاهده ماموران راهور، خودرو را در خیابان رها و از مسیر داخل رودخانه اقدام به فرار می کند که متاسفانه به علت سرعت و حجم بالای آب غرق می شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: مامور پلیس راهور با مشاهده این صحنه برای نجات راننده، خود را به داخل آب پرت می کند اما به دلیل حجم و سرعت بالای آب و علی رغم تلاش های یگان های امدادی ، احیای جان وی موثر واقع نشد.

سرهنگ اصلانی فر، با اشاره به برخی اخبار کذب منتشر شده در  این رابطه با  عنوان " مبارزه با روزه خواری، جان جوان مراغه ای را گرفت"، ضمن تکذیب شایعات انتشار یافته پیرامون  موضوع، تصریح کرد: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد، خودروی مورد استفاده متوفی، در تاریخ 5 اردیبهشت امسال  از یکی از محلات مراغه  به سرقت رفته بود.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در خاتمه گفت: متوفی به علت سرقتی بودن خودرو و نیز داشتن مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه، با مشاهده پلیس،  قصد فرار داشت که این حادثه برای وی رخ داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون