نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/24      12:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی
اقدامات مطلوبی در مرزهای استان خوزستان انجام شده است/ در تلاش برای رفع کاستی ها هستیم
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در مرزهای استان خوزستان انجام شده؛ بدیهی است که کم و کاستی هایی هم وجود دارد اما در تلاش برای رفع نواقص هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" در جمع مرزبانان خوزستان با اشاره به فرارسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان گفت: حدیث معتبری از پیامبر اکرم (ص) در خصوص مرزبانان نقل شده که مرزبانان مجاهدین فی سبیل الله هستند و پرونده آنان تا روز قیامت باز است و برایشان حسنه نوشته می شود.

وی در ادامه به حساسیت و اهمیت مرزهای آبی و خاکی خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: مرزهای خوزستان به علت همجواری با سه کشور از جایگاه و اهمیت ویژه ای در منطقه برخوردار است و وجود منابع زیرزمینی، موقعیت استراتژیکی، تنوع ماموریت ها و نقش مهم در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور، این استان را در نقطه ای حساس قرار داده است.

فرمانده مرزبانی ناجا نقش مهم این استان در جنگ هشت ساله را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس هدف اصلی رژیم بعثی، استان خوزستان بود؛ رژیم بعثی برای شهرهای خوزستان اسم هم انتخاب کرده بود اما با همت جوانان و مردم غیور این سرزمین از جمله مردم شریف خوزستان ذره ای از خاک این استان به دست بیگانگان نیفتاد.

وی با اشاره به اینکه خوزستان شریان حیاتی کشور است و بیگانگان نیز به همین خاطر آن را مورد هدف قرار داده اند، گفت: بسیاری از بیگانگان از گذشته چشم طمع به این استان دوخته اند که همین امر وظیفه مرزبانان را برای حفظ و نگهداری از استان خوزستان دو چندان می‌کند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تقدیر و تشکر از سردار "عبداله نظرپور" فرمانده مرزبانی استان خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات خوبی در مرزهای این استان صورت گرفته و ما شاهد مدیریتی موفق در این منطقه بوده ایم؛ بدیهی است که کم و کاستی هایی وجود دارد ولی همه در تلاش رفع نواقص هستند.

وی با تاکید بر نقش کلیدی مرزبانان در استان خوزستان ادامه داد: مرزبانی در میان مردم استان خوزستان از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و این جایگاه در سیل اخیر که استان را دچار بحران کرد نیز مشهود بود.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مردم و جوانان، قدردان مرزبانان هستند و این ابراز محبت نتیجه تلاش شبانه روزی مرزبانان است؛ خدماتی که به سیل زدگان دشت آزادگان ارائه شد قابل تقدیر بود و برای شما در این ماه مبارک آرزوی عاقبت بخیری می کنم.

سردار رضایی در پایان با تقدیر و تشکر از سردار " نظرپور" گفت: من قدردان زحمات فرمانده مرزبانی استان خوزستان هستم چراکه سردار "نظرپور" در مسیر ولایت قدم برداشته و مخلصانه به جمهوری اسلامی خدمت کرده، وی همچنین در راه دفاع از کیان ایران اسلامی مجاهدانه تلاش کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون