نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      10:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:188


نسخه چاپی
امنيت مرزها يکي از اصلی ترین دغدغه‌های کشور است/ مرزبانان، خط مقدم امدادرسانی به سیل زدگان هستند
گروه ناجا - فرمانده سپاه ولي عصر (عج) استان خوزستان گفت: امنيت مرزها يکي از اصلی ترین دغدغه‌های جمهوري اسلامي ايران است که همواره توانسته‌ايم با نيروهاي مجرب دشمنان را ناکام کنيم.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "حسن شاهوارپور" در آيين تکريم و معارفه فرماندهان مرزباني استان خوزستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اهمیت حراست از مرزها گفت: امنيت مرزها يکي از اصلی ترین دغدغه‌های جمهوري اسلامي ايران است که همواره توانسته‌ايم با نيروهاي مجرب دشمنان را ناکام کنيم.

وی افزود: مرزهاي خشکي و دريايي استان خوزستان مورد توجه دشمن است تا روزنه اي براي ضربه زدن پيدا کنند که این فکر شوم و پلید، با حضور مرزبانان و نيروهاي مسلح خنثی شده است.

فرمانده سپاه ولي عصر (عج) استان خوزستان تصریح کرد: مجموعه مرزباني خوزستان اقدامات و تلاش هاي بسيار شايسته اي در حراست از مرزها، مبارزه با قاچاق، کاروان هاي راهيان نور و خدمات رساني به زائران اربعين انجام داده که این امر ستودني است.

سردار شاهوارپور با اشاره به خدمات مرزبانان در امر مهار سیلاب اظهار داشت: مرزبانان، خط مقدم امداد رسانی به سیل زدگان بودند و در سيل خوزستان خوش درخشيدند که این امر جای قدردانی دارد.

فرمانده سپاه ولي عصر (عج) استان خوزستان همچنین از تلاش هاي بی شائبه سرباز ولايت سردار "عبداله نظرپور" تقدير و تشکر کرد و انتصاب سردار "لطفعلی پاکباز" را به عنوان فرمانده مرزباني خوزستان تبريک گفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون