نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:298


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 5 میلیاردی در"ساوجبلاغ"
گروه استان ها-البرز- کلاهبردار سابقه داری که با ادعای حل و فصل پرونده های قضائی ، 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس ساوجبلاغ دستگیر شد.

سرهنگ "مهدی فضلی علیشاه" درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری، پیگیری آن در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان "ساوجبلاغ" قرار گرفت .

وی گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، شاکی مدتی پیش بر سر خرید ملک با فروشنده دچار مشکل شده و پس از تشکیل پرونده قضائی با فردی آشنا می شود که ادعا می کند می تواند با کمک یک وکیل خبره پرونده را به نفع وی حل و فصل کند.

این مقام انتظامی افزود: نامبرده پس از جلب اعتماد شاکی با طرح موضوعاتی مثل ارجاع پرونده به کارشناسی، ارجاع به مراجع قضائی و هزینه های دادگاه از شاکی مبلغ 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و هیچ اقدامی در خصوص پرونده شاکی نکرده است.

سرهنگ فضلی علیشاه بیان کرد: اقدامات پلیسی در این خصوص آغاز و پس از شناسایی منزل متهم در ساوجبلاغ در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی تصریح کرد: متهم که دارای سوابق کیفری متعددی در استان های مختلف کشور است در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد با شناسایی افرادی که دارای پرونده های قضائی در موضوعات مختلف هستند با ادعای اینکه از طریق وکیل خبره ای که از آشنایانش است، مشکل آنها را حل خواهد کرد در چندین مرحله از طعمه های خود مبالغ گزافی دریافت کرده است.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ تصریح کرد:متهم پس از طی مراحل قانونی با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون