نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      14:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:421


نسخه چاپی
کشف بیش از87 کیلو حشیش در یک عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها –البرز- در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر "البرز" و "بومهن" در استان تهران مقدار 87 کیلو و 690 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" سید جعفر حسینی" با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر ، محرز شد که فردی با همکاری 2 نفر دیگر با تشکیل یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي شرقي کشور به استان هاي تهران و البرز مي کند.

وی گفت: با رصد و پايش تحرکات و فعاليت اعضای باند مذکور مشخص شد که این افراد به تازگي مقادير قابل توجهي مواد مخدر از نوع حشيش را خريداري و در محلی امن دپو و درصدد توزيع آن بين مشتريان خود هستند که با تلاش شبانه روزي و بي وقفه پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، مخفيگاه نامبردگان در شرق استان تهران شناسايي شد.

سردار حسینی اظهار کرد : بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بومهن اعلام و اکيپ هایی از ماموران این پلیس به همراه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات مشترک ، هر 3 متهم دستگیر و در بازرسی از داخل انبار منزل ، 43 بسته 2 کيلويي  به وزن 87 کيلو و 690 گرم حشيش با لفافه کشف شد .

این مقام انتظامی تصریح کرد :در ادامه بازرسي از مخفیگاه متهمان ، يک دستگاه خودروي پژوه 405 توقيف و متهمان دستگير شده به همراه مواد مخدر مکشوفه و خودرو توقيفي به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون