نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:174


نسخه چاپی
اکثر مأموریت های نیروی انتظامی ازجنس امر به معروف و نهی از منکراست
گروه استان ها- خراسان جنوبي- نماینده ولی فقیه در استان گفت: اکثر مأموریت ها و مسئولیت های این نیرو از نوع همان موارد امر به معروف و نهی از منکر، ارشاد و پیشگیری است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمین سید "علیرضا عبادی"، در دیدار با رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار کرد: وجود شما و امثال شما در نیروی خدمتگزار انتظامی باعث شده تا امروز نیروی انتظامی در یک جایگاه محبوب قرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مسئولیت های بسیاری بر عهده دارد، افزود: اگر دقت کنیم می بینیم که اکثر مأموریت ها و مسئولیت های این نیرو از نوع همان موارد امر به معروف و نهی از منکر، ارشاد و پیشگیری است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه از نظر کاری، نوع کار نیروی انتظامی بسیار مقدس است، خاطر نشان کرد: از نظر خودِ مجموعه نیز کارکنان این سازمان ارتقاء پیدا کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین "عبادی" تصریح کرد: امروزه نیروی انتظامی رشد مطلوبی کرده و این هم به همت علمایی است که با این عزیزان در این 40 سال کار کرده اند و هم همت خود آنهاست که نسبت به این قضیه جاذبه داشته اند.

وی یادآور شد: چه در نهادها و چه در جریان کلی جامعه و کشورمان با آرمان ها فاصله داریم، اما این که احساس شود در راه قرار داریم و به مقصد خواهیم رسید، مهم است.

حجت الاسلام والمسلمین "عبادی" در پایان گفت: فرماندهان نیروی انتظامی با بصیرت هستند و برای پرورش نسل آینده این مجموعه تلاش می کنند تا نیرویی مفید و کارساز باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون