نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی
تبدیل دانش های نهفته به دانش آشکار و انتقال تجربیات از راه حل های موثر و زودبازده در تعالی سازمانی
گروه استان ها - مرکزی -فرمانده انتظامی استان تبدیل دانش های نهفته به دانش آشکار، انتقال تجربه ها و دانش به دیگران و سرانجام هم‌افزایی دانش های پراکنده و دور از هم، را راه‌حل‌هایی زودبازده و موثر در تعالی هر چه بیشتر سازمانی خواند.

 

 

سردار "کیومرث عزیزی" در قرارگاه جهادی صیانت بازرسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با تاکید بر ضرورت توجه فزاینده و تاکید روزافزون بر پیشگیری از آسیب های سازمانی و صیانت کارکنان بیان داشت: کارکنان ناجا در اجرای وظایف قانونی ممکن است در معرض مخاطرات، تهدیدها ، آسیب ها و انحرافات باشند که این امر لزوم پیشگیری و صیانت از آنان در مواجه با جرایم و تخلفات را پررنگ تر می کند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی به عنوان سازمانی اثر گذار، مسئول حفظ آرامش و برقراری نظم و امنیت عمومی، نیازمند توجه به امر پیشگیری از ارتکاب جرایم و تخلفات کارکنان خود است و نیاز است به صورت مستمر نقش آموزه های دینی را به عنوان عاملی برای تضمین تحقق اهداف و اجرای صحیح مأموریت های سازمانی خود، مورد تأکید قرار دهد.

این مقام ارشد انتظامی توجه به آموزه های دینی را مانع مهمی بر سر راه آسیب ها و تهدیدها عنوان کرد و با تاکید بر نگهداشت و صیانت کارکنان گفت: برای پیشرفت و رشد، راهی جز تجهیز به دانایی و دانش برای حاملان دانش که همان سرمایه‌های هوشمند سازمان هستند، نیست.

وی ادامه داد:توفیق سازمانی وابسته به وجود کارکنان است و غفلت از توجه به این سرمایه ها، سازمان را از مسیر ترقی منحرف می سازد و توجه به آن، ضامن رشد و بقای سازمان است.

سردار عزیزی در ادامه تبدیل دانش های نهفته به دانش آشکار، انتقال تجربه ها و دانش به دیگران و سرانجام هم‌افزایی دانش های پراکنده و دور از هم، را راه‌حل‌هایی زودبازده و موثر در تعالی هر چه بیشتر سازمانی خواند و بر اجرای آن در برنامه های آموزش محور پلیس استان تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی از  پلیس به عنوان یک سازمان پویا و تحول گر یاد کرد و گفت: این راهبرد سازمانی سبب شده که پلیس در فرآيندي مستمر و فزاينده، روش ها و جوهره خود را يه منظور دستيايي يه توانمندي ها و مزيت هاي راهبردي به صورتی مستمر بهبود يا تحول دهد و در سالیان اخیر این نگرش، بازتاب بسیار خوبی در توسعه کیفی خدمت رسانی و استاندارسازی رفتار کارکنان ناجا داشته است.

وی در ادامه با بیان نقش فرماندهان و مدیران در صیانت و سلامت کارکنان گفت: فرماندهان و مدیران با عمل به تعالیم عالیه دینی و ترویج صحیح روش های دینی، اعتقادی و مذهبی می توانند در جهت تقویت باورهای دینی کارکنان تاثیرگذار بوده و با تعمیق معرفت دینی و افزایش اعتقادات مذهبی در صیانت سازمانی در برابر انواع تهدیدات گام های موثری را بردارند.

سردار عزیزی در پایان با اشاره به تدابیر فرهنگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار فرماندهان ناجا گفت: در اجرای منویات ایشان باید هر عاملی را که فضیلت ها و افتخارات ناجا را در ذهن مردم زیر سوال می برد، ولو یک مامور ناباب در کلانتری، اصلاح کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون