نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      16:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی
کشف بیش از یک میلیارد ریال دام و کود شیمیایی قاچاق در مهدیشهر
گروه استان ها ـ سمنان ـ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیارد و 160 میلیون ریال قاچاق توسط ماموران انتظامی شهرستان مهدیشهر خبرداد.
 

سرهنگ "عبدالله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با بیان اینکه برخورد پلیس با پدیده قاچاق بی تردید در "رونق تولید" سهم ویژه ای دارد، اظهار کرد: در همین راستا برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای در مجموعه فرماندهی انتظامی استان سمنان تشدید شد که نتایج بسیار مناسبی را نیز به همراه داشت.

سرهنگ حسنی، حضور مستمر ماموران انتظامی در محورهای مواصلاتی را یکی از اقدامات موثر پلیس در این حوزه دانست و افزود: ماموران پاسگاه انتظامي فولادمحله شهرستان مهدیشهر حين گشت زني در حوزه استحفاظي که بیشتر آن کوهستانی است به دو دستگاه خودرو حامل بار احشام و کود شيميايي مشكوك شده و برای بررسي بيشتر هر دو خودرو را متوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسي از خودروها، 2 راس گاو و 15 تن کود شيمايي که بدون هیچ مدرک و مجوز قانونی و به صورت خارج از شبکه توزیع و قاچاق حمل می شد را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سمنان، ارزش ریالی این دو محموله را بنا بر اظهار کارشناسان امر بالغ بر یک میلیارد و 160 میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: محموله های قاچاق با هماهنگی مقام قضائی به اداره دامپزشکی تحویل داده شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون