نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:741


نسخه چاپی
وظیفه شناسی حتی در مرخصی
گروه ناجا – فرمانده تیپ سوم امام حسين(ع) یگان های ویژه ناجا از وظیفه شناسی مامور این یگان در مرخصی خبر داد و گفت : هوشیاری این پلیس منجر به کشف مواد مخدر از یک خودرو شد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "علی عظیمی" در تشریح این خبر اظهار کرد: یکی از کارکنان تیپ سوم امام حسين(ع) یگان های ویژه ناجا، در زمان مرخصی و  در حال عزیمت به شهرستان با خودروی مسافربری، در مسير قزوين ـ زنجان متوجه رفتار مشکوک راننده و سرنشين خودرو می شود و از طرفی، در پشت صندلي راننده، وجود بسته اي مشکوک به مواد مخدر توجه وي را جلب مي  کند.

وی با بیان اینکه  برحسب اتفاق خودروي مذکور در مسير دچار نقص فني شده و قادر به ادامه حرکت نمي شود، افزود: این مامور وظیفه شناس از موقعيت استفاده کرده و  با ایجاد اطمينان خاطر به سرنشين و راننده  و بیان  اينکه نياز به خودروي امدادي مي باشد، جهت کمک رساني محل را ترک و بلافاصله خود را به اولين پاسگاه پليس راه می رساند و با ارائه کارت شناسايي، موضوع را به رئيس پاسگاه پليس راه  اعلام می کند.

فرمانده تیپ سوم امام حسين(ع) یگان های ویژه ناجا اضافه کرد: با همراه شدن نیروهای پلیس با این مامور، پس از بازرسي از آن خودرو، 5 کیلو تریاک و 5 گرم هروئین کشف می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون