نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      9:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:496


نسخه چاپی
توقیف 2 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر در زابل
گروه ناجا - معاون هماهنگ كننده مرزباني سيستان و بلوچستان از توقيف 2 دستگاه خودرو حامل 247 كيلو موادمخدر در مرزهاي زابل خبر داد.

سرهنگ "محمد علي محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر گفت: مرزداران هنگ مرزي زابل با اشراف اطلاعاتي و به كارگيري تجهيزات الكترونيكي و اپتيكي، از قصد يك باند قاچاق موادمخدر براي انتقال محموله به وسیله خودروی سواری به داخل كشور مطلع شدند و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، به تشديد پوشش كامل نوار مرزي پرداختند.

وی افزود: سوداگران مرگ قصد داشتند در فرصتي مناسب محموله خود را وارد كشور کنند که با هوشياري مرزداران و در عملیاتی منسجم و تاکتیکی، از رسيدن به اهداف شوم خود ناكام ماندند.

معاون هماهنگ كننده مرزباني سيستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی  و توقیف 2 دستگاه پژو، تصریح کرد: مرزداران در اين عمليات موفق شدند 202 کيلو و 500گرم ترياک و 44 کيلو و 900 گرم شيشه مجموعاً 247کيلو و 400 گرم انواع موادمخدر را كشف کنند.

وي در پايان ضمن قدرداني از نقش مؤثر و همكاري خوب مرزنشينان در برقراري امنيت پايدار و كنترل مرزهاي سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزان بدانند كه مرزنشينان و مرزداران با وحدت و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غيرقانوني در مرز مقابله و برخورد خواهند كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون