نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      9:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
معاونت اجتماعی، زبان گویای پلیس است
گروه استان ها – آذربایجان غربی – جانشین معاون اجتماعی ناجا با اشاره به اينكه معاونت اجتماعي پل دو سويه بين مردم و پليس است گفت: اين معاونت زبان گوياي پليس است.


به گزارش پايگاه خبري پليس، صبح امروز سردار "ابراهیم کریمی" در جمع كاركنان معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان آذربایجان غربی يكي از وظايف مهم اين معاونت را اطلاع رساني عنوان كرد و افزود: اطلاع رساني به موقع و مناسب مي تواند در افزايش احساس امنيت جامعه نقش آفريني نمايد.

وي ادامه داد: بايد اقدامات و عملكرد مجموعه نيروي انتظامي در راستاي تأمين نظم و امنيت شهروندان از طريق معاونت اجتماعي اطلاع رساني شود.

این مقام ارشد انتظامی نقش آموزش را نيز در اين راستا اساسي برشمرد و اظهار داشت: كارشناسان آموزش همگاني مي توانند با حضور در جامعه سطح آموزش شهروندان را نسبت به پيشگيري از جرایم بالا ببرند.

سردار کریمی وظايف معاونت اجتماعي را در جامعه امروزي بسيار مهم خواند و تصریح کرد: معاونت اجتماعي پل دو سويه بين مردم و پليس و همچنين زبان گوياي پليس است.

وي وظيفه ديگر معاونت اجتماعي را هم پوشاني و همگرايي با ساير معاونت هاي نيروي انتظامي عنوان كرد و افزود: اين موضوع بايد در دو حوزه درون بخشي و برون گرايي نقش آفريني کند.

این مقام ارشد انتظامی كاركنان معاونت اجتماعي استان آذربایجان غربی را داراي تعهد، تخصص و اخلاص در كار دانست و افزود: تلاش هاي مضاعف شما در راستاي افزايش احساس امنيت در جامعه بر كسي پوشيده نيست.

جانشین معاون اجتماعی ناجا در پايان ضمن تقدير از عملكرد این معاونت خاطرنشان كرد: معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي آذربایجان غربی مجموعه اي پويا و سرزنده است كه داراي نيروهاي جوان، تحصيل كرده و آشنا به وظايف محوله مي باشد.

گفتني است: در ابتداي اين جلسه سرهنگ "اسداله مالکی" معاون اجتماعي آذربایجان غربی گزارش جامعي از اقدامات و عملكرد این معاونت در استان را ارائه کرد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون