نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      10:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:853


نسخه چاپی
کشف سوخت در ریگان
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان از توقیف10 دستگاه تانکر و کامیون حامل250 هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.

سردار"رضا بنی اسدی فر"در گفت وگو با خبرنگارپایگاه خبری پلیس گفت: در تداوم طرح ها و تدابیر مبارزه با کالا و سوخت قاچاق، ماموران انتظامی شهرستان ریگان با رصد و انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین سوخت قاچاق از محورهای حوزه این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس این شهرستان با بهره گیری از ظرفیت عملیاتی خود 10دستگاه تانکر و کامیون حامل سوخت را در محور اصلی شهرستان متوقف کردند.

سردار بنی اسدی فر بیان داشت: در این عملیات در مجموع250 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که از نقاط مرکزی کشور به مقصد استان های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشوربارگیری شده بودکشف و در این رابطه12 نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: کشف این محموله بزرگ و سازمان یافته در سایه کار اطلاعاتی و تدابیر شبانه روزی رده های انتظامی، نشانگرعزم جدی پلیس در عرصه مبارزه با سوخت قاچاق است که تلاش می شود این سرمایه های ملی برای نسل های امروز و فردای میهن عزیزمان حفظ شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون