نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/26      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:803


نسخه چاپی
خدمات پلیس در جامعه یک ذکر عملی است
گروه استان ها- یزد- استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه بالاترین ذکر برای انسان، ذکرعملی است خاطرنشان کرد: خدمات و اقدامات پلیس در سطح جامعه یک ذکر عملی و عبادت است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "ابراهیمی فر" در جمع کارکنان پلیس استان یزد ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت خدیجه کبری(س) و همچنین شهادت سومین شهید محراب آیت الله صدوقی(ره) اظهار داشت: یقینا برگزاری چنین مجلسی و حضور کارکنان پلیس در این مکان یک توفیق الهی است.

وی به شخصیت والای آیت الله صدوقی و نقش وی در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شهید صدوقی در عمق پیروزی انقلاب اسلامی در کنار امام (ره) ایفای نقش کردند.

این استاد برجسته حوزه علمیه قم در ادامه به آیات نورانی از کلام الله مجید درباره تقوی و سعادت انسان ها اشاره کرد و افزود: خداوند متعال برای انسان مومن سعادت دنیا و آخرت را می خواهد؛ انسانی که خدا را فراموش کرده است هویتش را فراموش کرده و انسان با شناخت خداوند می تواند به هویت واقعی خود دست پیدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی فر با بیان اینکه بالاترین ذکر برای انسان، ذکر عملی است خاطرنشان کرد: خدمات و اقدامات پلیس در سطح جامعه یک ذکر عملی و عبادت است.

وی با بیان اینکه یاد خدا انسان را هدایت می کند تصریح کرد: هرگونه اقدامی که می خواهیم انجام دهیم باید با یاد و ذکر پروردگار باشد تا به موفقیت دست یابیم.

استاد حوزه علمیه قم در خاتمه افزود: غفلت از یاد خدا، زندگی انسان را به گمراهی و تباهی می کشاند و همه انسان ها را تهدید می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون